![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0008-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0007-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0006-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0005-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0004-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0003-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0002-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0001-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/09/IMG-20200921-WA0000.jpg)
Gemlikte temeli atılan yerli otomobil Üretim ve Tasarım Merkezi inşaatında kısa zamanda çok büyük ilerlemenin olduğu görülüyor.Bittiğinde bir fiil 4.500 kişinin bizzat çalışacağı fabrikada bu güne kadar.50 bin m3 kazı çalışması, 10 bin m3 yapısal dolgu ile 2863 ade zemin güçlendirme kolonlarının yapılmış olması Gemlik halkı tarafından heyecan ve sevinçle takip edilmektedir.Bu fabrikada 4.500 kişinin çalışması durumunda Gemlikte nelerin değişeceğini artık herkes anlamış durumda.