![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231023-WA0055-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231023-WA0053-1024x768.jpg)
Kumla Yunuslar mevkisinde bulunan ağaçta ayağında misina ile asılı kalan kuşu kurtarmak için vatandaş 112 den yardım istedi olaya duyarsız kalmayan Gemlik İtfaiyesi Grup Amirliğine bağlı ekip ve zabıta olay yerine gelerek ağaçta asılı olarak kalan kuşu kurtararak doğa salmasi vatandaşlar tarafından takdirle karşılandı.Bir kuşun dahi yardımına koşacak kadar özverili calişan tüm İtfaiye personelini kutluyoruz, iyisi varsınız