![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/10/IMG-20211006-WA0015-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/10/IMG-20211006-WA0013-769x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/10/IMG-20211006-WA0012-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/10/IMG-20211006-WA0014-769x1024.jpg)
Gemlik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Şu Ürünleri Birimine bağlı ekipleri Narlı Sahilinde yapmış oldukları kontrollerde, Kacak olarak avlandıkları tespit edilen ve sağlıksız şartlarda midye avlayan 3 suriyeli vatandaş yakalanmış, kendilerine idari para cezası kesilerek, midye avlamak için geliştirdikleri saraylara ve apartlara el konulduğu ve yaklaşık 200 kg midye imha edilmek üzere zaptedildiği bildi.İlçe Tarım Müdürlüğü yetkilileri sezon bitse de denetimlerin aralıksız süreceğini kanunsuz hiç bir avlanmaya müsade etmeyeceklerini ifade ettiler.