Oysa Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri aslı görevi olmasa da daha temiz bir Kumla için sadece yaz sezonunda ortalama 1.500 koltuk ve kanepe grubunu çöplerden kaldırırken,
Denize atan insanlara ne demeli yorum sizin.
Oysa Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü Ekipleri aslı görevi olmasa da daha temiz bir Kumla için sadece yaz sezonunda ortalama 1.500 koltuk ve kanepe grubunu çöplerden kaldırırken,
Denize atan insanlara ne demeli yorum sizin.