![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/10/IMG-20201019-WA0014-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/10/IMG-20201019-WA0013-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/10/IMG-20201019-WA0012-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/10/IMG-20201019-WA0011-1024x768.jpg)
Kumla’da esnaf için sezon bitti ama birileri varki onların sezonu hiç bitmiyor.Temizlik işlerinin bu yönde amansız mücadelesi zor koşullarda da olsa devam ediyor. Sahilin tek başına temizliğinden sorumlu olan bu kardeşimizin işi çöp kamyonu gelmediği günlerde daha zor oluyor.Çünkü onlarca kilo çöpü seyyar tabla ile taşıması, onu en çok üzen düzensiz park eden araçlar ile sahildeki sallama tabir edilen kovalara evsel atıkların atılması oluyor.Ortak sloganımız lütfen daha duyarlı olalım. Onlarında insan olduğunu unutmayalım.