![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/04/IMG-20210424-WA0010-1-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/04/IMG-20210424-WA0009-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/04/IMG-20210424-WA0008-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/04/IMG-20210424-WA0007-1024x768.jpg)
Kumla nın ortasından geçen Kumla deresi Grup Aile Çay Bahçesi yanından denize döküldüğü noktada yazın suyun kurumasıyla çevreye kötü kokular yayıldığından vatandaşın ve işletme sahiplerinin muzdarip oldukları olayda, bu gün belediye ekiplerince köprüden denize döküldüğü noktaya kadar olan bölge kepçe ile temizlenerek sezon açılmadan halkın hizmetine sunuldu.Çalışmaları merakla izleyen vatandaşlar ise memnuniyetlerini dile getirdi.