![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220803-WA0035-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220803-WA0034-1024x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220803-WA0037-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220803-WA0038-473x1024.jpg)
Gemlik İlçe Tarım ve Orman Müdürü Nuri TUNA Şu Ürünleri Birimi ile yaptıkları çalışmada, Gemlik Kayıkhanede bulunan Gemlik Merkez Su Ürünleri Kooperatifine kayıtlı balıkçıllarıyla birlikte avcılıkta kullanılan ürünlerde markalaşma çalışmalarına başladılar.01 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılan tüm araç ve gereçler markalamasak yasa dışı avcılığın önüne geçileceğini ifade eden TUNA yada dışı av araçlarınında kullanılması engellenmiş olacağını ifade etti.