![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/09/IMG-20210930-WA0001-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/09/20210930_150047.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/09/20210930_150104.jpg)
Kumla’da sezonun bitmesiyle birlikte geçen yıl olduğu gibi bu yılda hırsızlar sezonu açtı.Dün gece Abdullah Aslan caddesi üzeri Yunuslar karşısında bulunan Emek Börek salonuna camı kırarak içeri giren hırsız kameraları bile umursamadan kasada bulunan bozuk paraları çalıp gitti.Sezonu kapatan esnafın dükkânlarında kesinlikle bozuk para veya elektronik eşya veya hırsızların sevebileceği hiç bir değerli eşya bırakmamaları bu yönde dikkatli olmaları, herkesin kendi mal güvenliğini almaları gerekir.