Kumla Karaağaç Caddesi Numara 27 Sayılı yerde Otobüs Yazıhaneleri yanında işletmeciliğini Teknisyen Suat SELÇUK’un yaptığı Bilgisayar Tamir Merkezi açıldı
Konuyla İlgili olarak görüştüğümüz Suat Selçuk Kendisinin Bilgisayar Teknisyeni olduğunu Uzun yıllar degişik şirketler teknisyen olarak çalıştığını Kumla’da Teknik bir servisin olmadığını insanların küçük bir arıza için Bursa’ya gitmek zorunda kaldığını bu nedenle hizmeti halkın ayağına getirdiğini 7/24 kendisine 0539 724 75 71 nolu telefondan ulaşılabileceğini ifade eden arkadaşımıza
Kumla haber ailesi olarak başarılar diliyoruz