![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220517-WA0007-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220517-WA0006-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220517-WA0005-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220517-WA0004-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220517-WA0003-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/05/IMG-20220517-WA0002-1024x576.jpg)
Gemlik Belediyesince Kumla Yunuslar meydanında halka ücretsiz kalarak 250 bin adet Domates, biber, patlıcan ve salatalık fidelerini almak için vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu, fideleri alan yüzlerce kişi Belediye Başkanına teşekkür etti.
Gemlik Belediyesince Kumla Yunuslar meydanında halka ücretsiz kalarak 250 bin adet Domates, biber, patlıcan ve salatalık fidelerini almak için vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu, fideleri alan yüzlerce kişi Belediye Başkanına teşekkür etti.