![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210621-WA0028-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210621-WA0027-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210621-WA0026-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210621-WA0025-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210621-WA0024-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210621-WA0023-1024x768.jpg)
Kumla’da uzun yıllar market işletmeciliği yapan Yakamoz marketin sahibi Hüseyin HANGÜL, Armin Kuruyemiş adı altında Abdullah Aslan Caddesi numara 186/C sayılı yerde ikinci şubesini açtı, Güleryüzlü ve yardım sever kişiliği ile tanınan HANGÜL, amaçlarının halka her gün taze ve sıcak çerez sunmanın yanında çikolata, lokum ve kahve çeşitleri ve güler yüzlü personeli ile hizmet vereceğini ifaden arkadaşımıza Kumla Haber ailesi olarak başarılar dileriz.