![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210630-WA0004-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210630-WA0003.jpg)
Sezon hazırlıklarının hızlı bir şekilde devam ettiği Kumla plajında geçmişte gelişi güzel bırakılan tonozlar nedeniyle şık sık insanların yaralandığı görülüyor.Tekne sahiplerince plaja tekne bağlamak için bırakılan demirli ve nizami olmayan tonoz ipleri zamanla koltuğundan dolayı denizin dibinde kalan bu cisimler insanların yaralanmalarına sebeb olduğundan vatandaşlar gerekli temizliğin yapılarak bu tonozların çıkartılması talebinde bulundu.