Önceki Dönem İçişleri Bakanımız Sayın Efkan Ala, Ak Parti Bursa Milletvekilimiz Sayın Zafer Işık, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş, Gemlik Belediye Başkanımız Sayın Refik Yılmaz, Ak Parti Bursa İl Başkanımız Sayın Ayhan Salman ve Ak Parti İlçe Başkan Vekilimiz Ferhat Doğan, Küçükkumla Mahallemizde önümüzde ki süreçte yapılacak yatırımlarla alakalı incelemelerde bulunarak, Küçükkumla Mahalle sakinleriyle bir araya geldi…
Herşey Daha Yaşanabilir Bir Gemlik İçin…