![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/08/IMG-20210813-WA0019-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/08/IMG-20210813-WA0018-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/08/IMG-20210813-WA0017-1024x576.jpg)
Kumla Mahallesi Cankurtaran Caddesi arıtma mevkiinde saat 16.00. Sıralarında henüz bilinmiyen bir nedenle Geri dönüşüm depolarının bulunduğu fundalık alanda çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle kısa sürede yayılarak diğer depolara sıçramadıysa büyüdü.Bursa Gemlik’ten ve Fenalıktan gelen itfaiyelerin müdahalesiyle yarim saatte kontro altına alındı, çevrede bulunan araç ve binalara sıçramadan kontrol altına alınan yangında her hangi bir can kaybı yaşanmazken maddi zararın olduğu görüldü. Olayla ilgili polis soruşturma başlattı.