GEMLİK ESNAF VE SANATKARLAR ODASI 20.GENEL KURUL TOPLANTISI PIRILTI DÜĞÜN SALONUNDA YAPILDI.
ESKİ ODA BAŞKANI İBRAHİM TALAN İLE MEVCUT BAŞKAN İSMAİL BEKİ’NİN YAPTIĞI KONGREYE KATILIM OLDUKÇA YUKSEKTİ. ÖZELLİKLE BAYAN ÜYELERİN ÇOKLUĞU DİKKATLERDEN KAÇMADI.
AYRICA TOPLANTIYI SİYASİ PARTİ TEMSİLCİLERİYLE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI BAŞKAN VE ÜYELERİ TAKİP ETTİ.
DİVAN BAŞKANLIŞINA ARİF ATAK’IN SEÇİLMESİYLE SAYGI DURUŞU, İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASI ARDINDAN FAALIYET DENETIM VE HESAP RAPORLARININ OKUNUP IBRA EDILMESIYLE BAŞKANADAYLARININ KONUSMALARININ ARDINDAN OY KULLANMA ISLEMINE GECILDI
1650 ÜYELİ ESNAF VE SANATKARLAR ODASI OYLAMASINDA KESİN OLMAMAKLA BIRLIKTE MEVCUT BASKAN İSMAİL BEKİ’NİN 700 CİVARI; İBRAHİM TALAN’IN ISE 300 KÜSÜR OY ALDIĞININ ACIKLANMASIYLA BEKİ’NİN 4 YIL SÜRE ILE YENİ BAŞKAN SEÇİLDİĞİ BİLDİRİLDİ.