Gemlik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü çalışmalarına hız verdi.
Üreticilerin daha kaliteli, daha verimli ürün almaları ve zeytin ağaçları üzerinde olası hastalıklarla daha etkin bir mücadele etmek için,
Akhisar, Orhangazi, Gürsu ve Gemlik Ziraat Odası Başkanları ile Akhisar ve Orhangazi İlçe Tarım Müdürleri GEMLİKTE biraraya gelerek sorunları masaya yatırdılar. Ardından zeytin bahçelerinde incelemelerde bulundular