![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/05/IMG-20210528-WA0012-576x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/05/IMG-20210528-WA0010-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/05/IMG-20210528-WA0011-1024x576.jpg)
Bir süredir Belediye tarafından sürdürülen sezon hazırlıkları çalışmalarında, açıkta bulunan çöp konteynırlarının kapalı hale getirilmesi sonrası bu kez görsel güzellik ve kent estetiğine katkı sağlamak için kapalı çöp tanklarının kaplama işlemlerinin yapılması takdirle karşılandı,Bu çalışmaları yakından takip eden Mahalle Muhtarı Kazım ATA bu çalışmaların daha başlangıç olduğunu, hizmetlerin sezon boyunca devam edeceğini ifade etti.