![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210628-WA0025.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210628-WA0026.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/IMG-20210628-WA0027.jpg)
Gemlik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri Gemlik ve Çevresinde bazı Mahalle ve Köylerde zeytin Güvesi görüldüğünü ifade ederek mücadele için kendileriyle irtibata geçilmesi ile ilgili üreticileri uyardı.
Gemlik İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekipleri Gemlik ve Çevresinde bazı Mahalle ve Köylerde zeytin Güvesi görüldüğünü ifade ederek mücadele için kendileriyle irtibata geçilmesi ile ilgili üreticileri uyardı.