Başkan ve yöneticileri bu gün Gemlik Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığını ziyarette bulundular. İlçe Başkanı Mehmet Emin ÖZCAMBAZ ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür edip yönetime yeni seçilen Dernek Başkan ve yöneticilerine başarılar diledi.
GEMLİK ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN MHP'YE ZİYARET
151 defa okundu
Siyaset kategorisinde, 30 Ağu 2020 - 20:07 tarihinde yayınlandı
![GEMLİK ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN MHP'YE ZİYARET GEMLİK ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN MHP'YE ZİYARET](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/08/gemlik-erzurumlular-ad2fdcd1fbbcafbacbb6.jpg)
Haber Editörü : admin
Tüm Yazıları
Yorum Yaz