Gemlik Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Şamil YİĞİT beraberinde yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri Osman ALEMDAR, Ömer BAYRAM, Aydın BAYRAKTAR, Yusuf ŞAHİNOĞLU, Orhan AYAZ, Ümran YILDIZ ve Yasemin KORUÇ ile birlikte hoşgeldin ziyaretinde bulunarak başarı dileklerinde bulundular
GEMLIK AK PARTİDEN CUMHURİYET BAŞSAVCISINA ZİYARET
511 defa okundu
Siyaset kategorisinde, 30 Ağu 2020 - 19:25 tarihinde yayınlandı
![GEMLIK AK PARTİDEN CUMHURİYET BAŞSAVCISINA ZİYARET GEMLIK AK PARTİDEN CUMHURİYET BAŞSAVCISINA ZİYARET](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2020/08/gemlik-ak-partiden-c-a14e5558b7ff944a99e0.jpg)
Haber Editörü : admin
Tüm Yazıları
Yorum Yaz