KUMLA ISKELESİNDE FAALIYET GÖSTEREN VE ISLETMECİLİĞİNİ YAPAN KUMLA’NIN GÜLER YÜZLÜ ABLALARINDAN AYSEL ARABACI’NIN YAPTIĞI GAZİ PİLİÇ EVINDE YAZ HAZIRLIKLARI YOĞUN BİR ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR.
KUMLA’NIN TEK PİLİÇ EVİ OLAN GAZİ PİLİÇ EVİNDE SABAHLARI KAHVALTI ILE HER TÜRLÜ PİLİÇ ÜRÜNLERİNİ SİZLERE GÜLER YÜZLÜ PERSONELİ İLE SUNUYOR. MİSAFİRLERİNİZİ GÜVENLE AĞIRLAYACAĞINIZ BU GUZİDE İŞLETMEYE KUMLA HABER AILESI OLARAK BASARILAR DILIYORUZ.