![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230918-WA0018-3-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230918-WA0019-1-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2023/09/IMG-20230918-WA0017-2-1024x768.jpg)
29 mayıs tarihinde manastırda gecirmis olduğu trafik kazasında ağır şekilde yaralan ve yaklaşik 4 aydır Bursada özel bir hastanede tedavisi devam eden Duygu Parfümeri Sahibi Eyüp Güzel ilk kez hastaneden çıkarak dükkanına geldiğinde onu ilk karşılayan can dostu ışadamı Seyhan Aydın ile komsuları ve sevenleri oldu.
Ziyaret sonrasi fizik tedavisinin sürdüğü hastabeye geri gitti. kumlahaber ailesi olarak kendilerine acil şifalar diliyoruz