![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/20210630_175422.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/20210630_175408.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/06/20210630_175355.jpg)
Bu gün saat 16.00 sıralarında Kumla plajında botla gezintiye çıkan 3 kişilik aile Akıntıya kapılarak boğulma tehlikesi atlattı, yardım çığlıklarına Kumla Sahilinde görevli can kurtaranlar anında müdahale ederek aileyi ölümden kurtardı.Geçen yıl da bir çok olaya müdahale ederek insanlara ciddi mana yardım eden Sahil Kurtarma timleri bu yıl henüz sezon başlamadan başarılı bir çalışmaya imza attılar.