![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220828-WA0005-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220828-WA0003-1024x768.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220828-WA0002-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220828-WA0001-768x1024.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2022/08/IMG-20220828-WA0000-1024x768.jpg)
Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Fethi YILDIZ dün gece saatlerinde beraberinde Daire Müdürleri ile birlikte Kumlaya gelerek esnaf ziyaretlerinde bulunurken yapılan hizmetleri yerinde inceleme fırsatı buldu.Ayrıca Kumla’da görev yapan Zabıta Memurlarını ve gece vardiyasında çalışan temizlik görevlilerini de ziyaret eden Yıldız başarılı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.