Akşam saat 22.00 sularında Gemlik Belediye Başkanı Refik YILMAZ Beraberinde Daire Amirleriyle birlikte Kumla sahilinde incelemelerde bulunup halkın sorunlarını dinledi.
Sahilde yürüyenler aniden başkanı karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemediler. Halk Başkan ile fotoğraf çektirme yarışına girerken bir yandan da sorunları dile getirdiler. Özellikle halkın çekirdek çitleyip kabuklarını yere atarak çevreyi kirletenlere büyük öfkesi vardı.
Sahil boyu yürüyen başkan ise sahilde oturan yaşlı vatandaşlarla yakından ilgilendi, onlarla oturup sohbet ederek gezisini tamamladı ardından Kumla’dan memnun olarak ayrıldı.