![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2023/05/IMG-20230518-WA0000.jpg)
Gemlik Öğretmen evinde misafir olarak kalan Debremzedelere hakaret ve küfür eden öğretmen ile ilgili olarak, Gemlik Ak Parti İlçe Başkanı Osman Alemdar Beraberinde önceki dönem İlçe Başkani Mehmet Şamil YİĞİT ile Kadın ve Gençlik kollari Başkan ve yöneticileri ile birlikte Gemlik Ögretmenevi ve Karacaali Gençlik Kampında misafir olarak kalan Debremzede vatandaşları ziyaret ederek kendilerinin yanlarında olduklarını ifade ettiler.