Kalemi ve fikirleriyle yolumuzu aydınlatan, ülkemizin gelişmesinde, kalkınmasında demokratik hayatın vazgeçilmez unsuru olan yerel ve ulusal basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyoruz.
AK PARTİ GEMLİK İLÇE BAŞKANININ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
465 defa okundu
Gündem kategorisinde, 10 Oca 2021 - 19:17 tarihinde yayınlandı
![AK PARTİ GEMLİK İLÇE BAŞKANININ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI AK PARTİ GEMLİK İLÇE BAŞKANININ ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/01/FB_IMG_1610295482637.jpg)
Haber Editörü : Davut Kaya
Tüm Yazıları
Yorum Yaz