![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/09/IMG-20210930-WA0010-1024x576.jpg)
![](https://kumlahaber.com/wp-content/uploads/2021/09/IMG-20210930-WA0009-1024x576.jpg)
Yıllardır Kumla’da esnafı canından bezdiren işportacıları kaldıran biri bayan 10 zabıta memurunun bu gün itibarıyla görev süreleri doldu ve Kumladan ayrıldılar.Sezon boyunca geçici görevle Kumla’da çalışan ve mevcut zabıta ekiplerine takviye olarak gelen zabıtalar Kumlaya veda etti.Başarılı çalışmaları ile halkın takdirini kazanan görevlilere esnaf teşekkür ederek seneye buluşma dileği ile vedelaştılar.
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/kumlahaber/public_html/wp-content/themes/SimpleNewsExtra/functions.php:0 Stack trace: #0 /home/kumlahaber/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(183): wpbx_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #1 /home/kumlahaber/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(147): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #2 /home/kumlahaber/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #3 /home/kumlahaber/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(390): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /home/kumlahaber/public_html/wp-includes/comment-template.php(2390): Walker->paged_walk(Array, '5', 0, 0, Array) #5 /home/kumlahaber/public_html/wp-content/themes/SimpleNewsExtra/comments.php(77): wp_list_comments('type=comment&ca...') #6 /home/kumlahaber/public_html/wp-includes/comment-template.php(1617): require('/home/kumlahabe...' in /home/kumlahaber/public_html/wp-content/themes/SimpleNewsExtra/functions.php on line 0